Najważniejszy dzień w życiu mojej partnerki

25.05.2016 odbył się ślub mojej Przyjaciółki – partnerki mego życia. Nigdy w życiu nie wzruszyłam się tak na ślubie. Pomijam fakt, że ksiądz tak spieprzył kazanie, które powinno się najmilej wspominać z całej ceremonii i które ma na celu dotrzeć do serc nawet tych, którzy nie wierzą. Ale nasz ksiądz skupił się na tym, by nie rzucać ryżem i pieniędzmi. I zwrócił uwagę fotograf, by podczas kazania usiadła ‚bo wszystko ma swoje granice’.

Wzruszyłam się podczas wchodzenia Izy i Leszka do kościoła. Szli tak pięknie i dostojnie. No i doszło do mnie chyba, że to ten czas, kiedy moja Panna zamieni się już w Panią K. Wkurzałam się na siebie tym bardziej, że odpicowałam się, a nie miałam nawet chusteczki, by powstrzymać łez. Oczywiście mój Luby też nie miał, a myślałam że to faceci zawsze ratują swoje kobiety chusteczkami. Widocznie naoglądałam się amerykańskich filmów. Drugi krytyczny moment nadszedł, kiedy miałam jej składać życzenia. Nie mogłam się powstrzymać, oczy zaszły mi łzami. Iza się ze mnie śmiała i mocno mnie przytuliła. Cholera, nawet teraz zbiera mi się na płacz. Lećmy lepiej dalej.Obraz 012

Iza wyglądała prześlicznie. Z diademem we włosach wprost jak księżniczka. Wiem, że większość panien młodych tak wygląda. No ale dla mnie i tak była najpiękniejsza. Niestety więcej zdjęć nie mogę dodać, gdyż jest a nich mój Luby, a nie wyraził zgody na rozpowszechnianie jego wizerunku. Chyba, że jako koń. A! I złapałam welon!

IMG_00423

Izuś, jak to przeczytasz, to teraz chyba mogę Ci złożyć życzenia. Mogę się popłakać jak bóbr i na mnie nie nakrzyczysz, ani się nie rozpłaczesz ze mną. Bo jesteś jedna z najważniejszych osób w moim życiu.

Życzę Ci takiej miłości, na jaką zasługujesz. I cierpliwości, bo sama wiesz, jak to z tymi facetami bywa. I szczęścia, bo nigdy go nie jest za dużo. I zdrowia, bo bez tego nic się nie liczy. I licznej gromadki zdrowych dzieci. I sił, by dbać codziennie o swój związek. I pieniążków na spełnianie marzeń tych największych. I znalezienia czasu dla tych najważniejszych. I oddechu od pracy i czerpania każdej cudownej chwili od rodziny.

IMG_00303

Takiej Partnerki jak Ty mogą mi pozazdrościć.
Kocham Cię.

Twoja Eww.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *